SI / EN
Kolodvorska cesta 2, 1410 Zagorje ob Savi, Slovenija
info@rra-zasavje.si

Podjetniške zgodbe


Biznis zame, Tina Grilc s.p.

Savinjska cesta 9b, 1420 Trbovlje
T: 040325079
E: info@stinovtujino.com; tina@tinagrilc.com
W: www.tinagrilc.si

Preberi več »

Blaž Bergant s.p., športne dejavnosti

Pintarjeva cesta 47A, 1410 Zagorje ob Savi
T: 051 362 451
E: blazbergant@yahoo.com
W:

Preberi več »

EVINVRT, Eva Koncilja s.p.

Dom in vrt 41, 1420 Trbovlje
T: 040 423 826
E: eva.koncilja@gmail.com
W:

Preberi več »

Hillstrike d.o.o.

Opekarna 28a, 1420 Trbovlje
T:
E: info@hillstrike.com
W: http://hillstrike.com/

Preberi več »

Kreativnica, Slavko Garantini s.p.

Gabrsko 17, 1420 Trbovlje
T: +386 (0)40 195 251
E: slavko@kreativnica.si
W:

Preberi več »

Lexibor, pravno in poslovno svetovanje, posredništvo in odnosi z javnostmi, Velibor Dujaković s.p.

Ribnik 7 , 1420 Trbovlje
T: +386 (0)40 832 660
E: info@lexibor.si
W: http://www.lexibor.si

Preberi več »

Peter Stradar s.p., TOP VALJČEK

Gimnazijka cesta 15 d, 1420 Trbovlje
T: +386 (0)40 650 333
E: stradar.peter@gmail.com
W:

Preberi več »

Računalniške storitve Gregor Medvešek s.p.

Gabrsko 36, 1420 Trbovlje
T: 040951186
E: medvesek.gregor@gmail.com
W:

Preberi več »

SMahnic Design, Sebastjan Mahnič s.p.

Vreskovo 98, 1420 Trbovlje
T: +386 (0)41 920 028
E: s.mahnic@gmail.com
W:

Preberi več »

SVOME, reševanje iz vode, Grega Gračnar s.p.

Novi dom 32b, 1420 Trbovlje
T: +386 (0)31 719 381
E: grega.gracnar@gmail.com
W:

Preberi več »

Vesna Selič Peklar s.p., trgovina na drobno s kozmetiko in posredništvo

Trg svobode 14, 1420 Trbovlje
T: 041793988
E: vesnaselicpeklar.sp@gmail.com
W:

Preberi več »

VIRTUALIA, Alenka Prezelj s.p.

Petelinkarjeva cesta 13, 1412 Kisovec
T:
E: alenka.prezelj@gmail.com
W:

Preberi več »

ZAME, Maja Jenko, s.p.

Prapretno pri Hrastniku 23a, 1430 Hrastnik
T:
E: jenko.maja@gmail.com
W:

Preberi več »